Побутова техніка с заземленням…

Отримали аварійний виклик, у квартирі людей б’є напруга з крана, та інших водопровідних труб.

Квартира знаходиться на 9-му поверсі(перша квартира на поверсі, якщо рахувати с ліва на право), голова ОСББ повідомив що труби водо постачання першої квартири на поверсі зв’язані з першими квартирами на інших поверхах даного під’їзду. Методом відключення квартир від електро енергії, та за допомогою спеціального обладнання, пройшовши з 9-го поверху, до 4-го поверху, виявили що в першій квартирі на 4-му поверсі присутнє витік струму.

Знов же так, за допомогою обладнання вдалось виявити що проблема з пральною машинкою!!!

Дана техніка потребує розеток з заземленням, але проводка у квартирі стара, а окремо заземлення не підвили, тому господар даної квартири вирішив використати водопровідну трубу як природний заземлювач.

Добре що з такою проблемою звернулись мешканці 9-го поверху вчасно, невідомо скільки б ще могло б «пощипувати» а потім перейти до більших уражень, від струму, та добре що ніхто не постраждав ні з дорослих, ні з дітей.

Тож велике прохання до всіх людей, якщо ви купуєте техніку, яка потребує заземлення, а особливо техніка яка під’єднуються до водопостачання (бойлери, пральні машинки та таке інше). Не лінуйтесь, не заощаджуйте на власному здоров’ї, та здоров’ї навколишній встановіть заземлення згідно з правилами: ПУЕ (Україна) ЗАЗЕМЛЕННЯ І ЗАХИСНІ ЗАХОДИ ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ Глава 1.7., чи зверніться до спеціалістів!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *